Termín: 17.2 - 19.2.2020

  

Pre všetky deti, ktoré poznajú naše poníky z materských škôl alebo spod hradu Devín, sme pripravili aj počas jarných prázdnin denný tábor na našom Detskom PONY ranči v Devínskej Novej Vsi.

 

Program: starostlivosť o naše poníky a zvieratá, jazdenie, v prípade dobrého počasia opekačka. Deti sa  každý deň povozia na poníkoch, skúsenejšie deti aj v kruhovke na kobylke Zarke. Na záver sa povozíme na veľkých koníkoch Elboyovi a Suzi. Postaráme sa o všetkých 7 poníkov vrátane ich česania a čistenia kopýt, naučíme sa vyčistiť poníkom i samotný výbeh. Poníky budeme aj vodiť a postaráme sa aj o ďalšie zvieratká - sliepočky, zajačiky, mačky, psa, o vietnamské prasiatka Ferdu a Hildu, a ovečky Cuky a Luky.

Program prispôsobujeme aktuálnemu počasiu. Deti delíme do skupín podľa veku, prípadne súrodencov a kamarátov. Veku detí prispôsobujeme aj aktuálny program.  

Atmosféru, prostredie a fotografie z našich táborov nájdete v menu GALÉRIE , fotky z táborov z rokov 2015-2019 môžete nájsť aj na našej facebookovej stránke Koníky pre škôlky.

 

Organizačné pokyny :

Vek detí:  4 - 9 rokov

Príchod detí : 7:30-8:30 hod., odchod podľa dohody cca 16:00- 17:00 hod.

Adresa : Detský ranč, Mlynská 48, Devínska Nová Ves (V Devínskej Novej Vsi odbočíte za rybníkom smerom na lokalitu Devínske jazero. Ranč sa nachádza na začiatku bývalého areálu Družstva DNV. Hneď na začiatku pod topoľmi je červená brána so zelenou tabuľou Detský ranč. Ranč sa nachádza za poslednou budovou na  konci príjazdovej cesty. Brána bude pri príchodoch a odchodoch otvorená, inak je počas dňa z dôvodu bezpečnosti detí uzatvorená. Na oplotený pozemok nemajú vstup cudzí ľudia. UPOZORNENIE ! Príjazdovú cestu tvorí nespevnený makadamový povrch, odporúčame max. povolenú rýchlosť 10 km/hod. Parkovanie je umožnené priamo na pozemku ranča.) 

 

CENA : Cena 87,- €/ 3 dni, súrodenci zľava 10%. Je možnosť absolvovať aj jednotlivé dni - cena 30€/1 deň.  

V cene je zahrnutá strava 3x denne vrátane teplého obeda, pitný režim, celodenná starostlivosť, program a fotografie. 

 

Prihlášky a podrobné informácie na tel. č. 0910 293 662 alebo zaslaním e-mailu na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

(Do mailu poprosíme uviesť meno dieťaťa, vek, ZŠ/MŠ, telefonický kontakt na rodiča)

 

Všeobecné podmienky
Potvrdenie o bezinfekčnosti dieťaťaMediálny partner: